پویش قدردانی از کادر درمان

پویش قدردانی از کادر درمان

از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۸ تا اکنون که در ابتدای آذر ماه هستیم، حدود ۹ ماه است که کادر درمان به ویژه پزشکان و پرستاران به صورت جدی با ویروس کرونا در نبرد هستند و برای نجات جان بسیاری از انسانها تلاش می کنند.

در این راه متاسفانه خودشان بسیار صدمه دیده اند و تعداد زیادی از آنها به همین بیماری مبتلا شده اند و متاسفانه حتی جان خود را نیز از دست داده اند.

بخش قابل توجهی از جامعه زرتشتی نیز به عنوان پزشک، پرستار و … در این کارزار حضور دارند و در این ماه ها بسیار فداکاری کرده اند.

به پاس قدردانی از این جان گذشتگی اهورایی، شما را به یک پویش دعوت می کنیم.

شما کودکان، نوجوانان و بزرگسالان زرتشتی در یک ویدئو از کادر درمان قدردانی کنید. می توانید یک جمله، یک متن، یک شعر، یک آهنگ، یک نقاشی و یا هر چیزی که خودتان در نظر دارید را به کادر درمان تقدیم کنید و آن را اجرا کنید و یدئویش را برای ما بفرستید تا در اینستاگرام سایت برساد منتشر کنیم.

فرصت شرکت در این پویش تا دهم آذر ماه خواهد بود، لطفا ویدئوهای خودتان را به شماره ۰۹۱۳۲۵۸۹۳۴۵ ارسال کنید.

با توجه به اینکه این ویدئوها برای قدردانی از کادر درمان خواهد بود و در واقع هدیه به آنها است، در نتیجه برای شرکت کنندگان در این پویش هدیه ای در نظر نخواهیم گرفت.

همچنین برای تهیه لیستی از کادر درمان زرتشتی، از همه خانواده ها می خواهیم تا نام و مشخصات و شغل کادر درمانی که می شناسید را به همان شماره ۰۹۱۳۲۵۸۹۳۴۵ ارسال کنید

پویش قدردانی از کادر درمان
Scroll to top