افتخارآفرین

روهان کامکار از دبستان جمشیدجم،  رزمی‌کار  پیشگام تیم یادگار جم در سمینار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و معرفی تکنیک‌های دفاع هوشمندانه دانش‌آموزی در برابر تهدیدات و مخاطرات اجتماعی، توانایی‌های رزمی خود را به نمایش گذاشت.

در سمینار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و معرفی تکنیک‌های دفاع هوشمندانه دانش‌آموزی در برابر تهدیدات و مخاطرات اجتماعی، روهان کامکار از دبستان جمشیدجم، بهشاد بختیاری، بهفر بختیاری و بهداد بختیاری از دبیرستان رستم آبادیان، از هنر‌آموزان افتخارآفرین استاد ادوارد لازار از تیم یادگار جم، هنرهای رزمی و دفاع مشروع دانش‌آموزی را به اجرا گذاشتند. ویژگی این نوع دفاع هوشمندانه این است که بدون هیچ‌گونه آسیبی فرد مهاجم خلع سلاح می‌شود و هیچ خشونتی در این تکنیک‌ها استفاده نمی‌شود.

این سمینار به سرپرستی استاد ادوارد لازار مدرس هنرهای رزمی و دفاع مشروع دانش‌آموزی و شاگردانش بامداد چهارشنبه 14 بهمن‌ماه 1398 خورشیدی با شرکت ده رزمی‌کار برگزیده و با حضور میهمانانی از آموزش و پرورش و آموزش عالی و همچنین قوه قضائیه و دادگستری کل تهران در دبستان و پیش‌دبستانی غیردولتی شهریار ( منطقه ۶ تهران ) برگزار شد.

خانم مجیدی معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی دادگستری کل استان تهران، آقای دکتر تمجیدی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری کل استان تهران، آقای دکتر بابوی ریاست فدراسیون ورزشهای دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش، آقای دکتر جعفری هموند هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران از مهمانان بودند

 

افتخارآفرین
Scroll to top